Kâğıthane Hurdacı

Yazar Yorum Yap 339 views

  Kâğıthane        Hurdacı

Her çeşit hurdanızı   Kâğıthane        hurdacılık olarak yerinizden teslim alıyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişim kurmanızdır. Profesyonel ve deneyimli personel ekibimizle hurdalarınızı miktarına göre de değerlendiriyoruz.   Kâğıthane        hurdacı olarak hurdalarınızın tutarını peşin olarak sizlere vermekteyiz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için 7/24 saat çalışmaktayız. Tabi bizim için en ilke olan şey müşteri memnuniyetidir. Ekibimizle müşterilerimize güler yüzle çalışıp hizmet vermek bizim için onur ve gurur vericidir. Hurda  Plastik Piyasası

Hangi Tür Hurdaları Alıyoruz?

  Kâğıthane        hurdacı olarak sadece demir veya inşaat malzeme hurdalarını almıyoruz. Bunlarla beraber birçok hurda malzemelerini alıyoruz. Onlara da şöyle kısaca değinelim.   Kâğıthane        hurdacı firmamız bakır, alüminyum, paslanmaz, sarı, kablo, akü, krom, nikel, çinko gibi hurda alanlarında da çalışmalar yapmaktayız. Kısacası aklınıza gelebilecek bütün hurda malzemeleri   Kâğıthane        hurda şirketi olarak alıyoruz. Peki bu hurda fiyatları neye göre hesaplanıyor? Artış ve düşüş yaşanmaların sebebi neler? Bu sorularımızın cevaplarını aşağıdaki yazımızda madde halinde belirteceğiz.

  Kâğıthane        Hurda Alımı ve Satımı Hizmetleri

  Kâğıthane        Bakır hurda

  Kâğıthane        Sarı (Pirinç) hurda

  Kâğıthane        Alüminyum hurda

  Kâğıthane        Çinko hurda

  Kâğıthane        Sarı Hurda Radyatör hurda

  Kâğıthane        Hurda Kablo Çeşitleri

  Kâğıthane        Krom, Nikel Hurdaları

  Kâğıthane        Kurşun (Akü) Hurda

  Kâğıthane        Hurda alımı ve   Kâğıthane        hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

« Önceki konu