Kocaeli Hurdacı

Yazar Yorum Yap 387 views

    Kocaeli    Hurdacı

Her çeşit hurdanızı      Kocaeli    hurdacılık olarak yerinizden teslim alıyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişim kurmanızdır. Profesyonel ve deneyimli personel ekibimizle hurdalarınızı miktarına göre de değerlendiriyoruz.      Kocaeli    hurdacı olarak hurdalarınızın tutarını peşin olarak sizlere vermekteyiz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için 7/24 saat çalışmaktayız. Tabi bizim için en ilke olan şey müşteri memnuniyetidir. Ekibimizle müşterilerimize güler yüzle çalışıp hizmet vermek bizim için onur ve gurur vericidir. Hurda  Plastik Piyasası

Hangi Tür Hurdaları Alıyoruz?

     Kocaeli    hurdacı olarak sadece demir veya inşaat malzeme hurdalarını almıyoruz. Bunlarla beraber birçok hurda malzemelerini alıyoruz. Onlara da şöyle kısaca değinelim.      Kocaeli     hurdacı firmamız bakır, alüminyum, paslanmaz, sarı, kablo, akü, krom, nikel, çinko gibi hurda alanlarında da çalışmalar yapmaktayız. Kısacası aklınıza gelebilecek bütün hurda malzemeleri      Kocaeli    hurda şirketi olarak alıyoruz. Peki bu hurda fiyatları neye göre hesaplanıyor? Artış ve düşüş yaşanmaların sebebi neler? Bu sorularımızın cevaplarını aşağıdaki yazımızda madde halinde belirteceğiz.

     Kocaeli    Hurda Alımı ve Satımı Hizmetleri

     Kocaeli    Bakır hurda

     Kocaeli    Sarı (Pirinç) hurda

     Kocaeli    Alüminyum hurda

     Kocaeli    Çinko hurda

     Kocaeli    Sarı Hurda Radyatör hurda

     Kocaeli    Hurda Kablo Çeşitleri

     Kocaeli    Krom, Nikel Hurdaları

     Kocaeli    Kurşun (Akü) Hurda

     Kocaeli    Hurda alımı ve  Güngören        hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

« Önceki konu