Güngören Hurdacı

Yazar Yorum Yap 286 views

 Güngören        Hurdacı

Her çeşit hurdanızı  Güngören        hurdacılık olarak yerinizden teslim alıyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişim kurmanızdır. Profesyonel ve deneyimli personel ekibimizle hurdalarınızı miktarına göre de değerlendiriyoruz.  Güngören        hurdacı olarak hurdalarınızın tutarını peşin olarak sizlere vermekteyiz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için 7/24 saat çalışmaktayız. Tabi bizim için en ilke olan şey müşteri memnuniyetidir. Ekibimizle müşterilerimize güler yüzle çalışıp hizmet vermek bizim için onur ve gurur vericidir. Hurda  Plastik Piyasası

Hangi Tür Hurdaları Alıyoruz?

 Güngören        hurdacı olarak sadece demir veya inşaat malzeme hurdalarını almıyoruz. Bunlarla beraber birçok hurda malzemelerini alıyoruz. Onlara da şöyle kısaca değinelim.  Güngören        hurdacı firmamız bakır, alüminyum, paslanmaz, sarı, kablo, akü, krom, nikel, çinko gibi hurda alanlarında da çalışmalar yapmaktayız. Kısacası aklınıza gelebilecek bütün hurda malzemeleri  Güngören        hurda şirketi olarak alıyoruz. Peki bu hurda fiyatları neye göre hesaplanıyor? Artış ve düşüş yaşanmaların sebebi neler? Bu sorularımızın cevaplarını aşağıdaki yazımızda madde halinde belirteceğiz.

 Güngören        Hurda Alımı ve Satımı Hizmetleri

 Güngören        Bakır hurda

 Güngören        Sarı (Pirinç) hurda

 Güngören        Alüminyum hurda

 Güngören        Çinko hurda

 Güngören        Sarı Hurda Radyatör hurda

 Güngören        Hurda Kablo Çeşitleri

 Güngören        Krom, Nikel Hurdaları

 Güngören        Kurşun (Akü) Hurda

 Güngören        Hurda alımı ve  Güngören        hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Sonraki konu »