Fatih Hurdacı

Yazar Yorum Yap 23 views

 Fatih      Hurdacı

Her çeşit hurdanızı  Fatih      hurdacılık olarak yerinizden teslim alıyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişim kurmanızdır. Profesyonel ve deneyimli personel ekibimizle hurdalarınızı miktarına göre de değerlendiriyoruz.  Fatih      hurdacı olarak hurdalarınızın tutarını peşin olarak sizlere vermekteyiz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için 7/24 saat çalışmaktayız. Tabi bizim için en ilke olan şey müşteri memnuniyetidir. Ekibimizle müşterilerimize güler yüzle çalışıp hizmet vermek bizim için onur ve gurur vericidir. Hurda  Plastik Piyasası

Hangi Tür Hurdaları Alıyoruz?

 Fatih      hurdacı olarak sadece demir veya inşaat malzeme hurdalarını almıyoruz. Bunlarla beraber birçok hurda malzemelerini alıyoruz. Onlara da şöyle kısaca değinelim.  Fatih      hurdacı firmamız bakır, alüminyum, paslanmaz, sarı, kablo, akü, krom, nikel, çinko gibi hurda alanlarında da çalışmalar yapmaktayız. Kısacası aklınıza gelebilecek bütün hurda malzemeleri  Fatih      hurda şirketi olarak alıyoruz. Peki bu hurda fiyatları neye göre hesaplanıyor? Artış ve düşüş yaşanmaların sebebi neler? Bu sorularımızın cevaplarını aşağıdaki yazımızda madde halinde belirteceğiz.

 Fatih      Hurda Alımı ve Satımı Hizmetleri

 Fatih      Bakır hurda

 Fatih      Sarı (Pirinç) hurda

 Fatih      Alüminyum hurda

 Fatih      Çinko hurda

 Fatih      Sarı Hurda Radyatör hurda

 Fatih      Hurda Kablo Çeşitleri

 Fatih      Krom, Nikel Hurdaları

 Fatih      Kurşun (Akü) Hurda

 Fatih      Hurda alımı ve  Fatih      hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

« Önceki konu