Eyüp Hurdacı

Yazar Yorum Yap 19 views

Eyüp     Hurdacı

Her çeşit hurdanızı Eyüp     hurdacılık olarak yerinizden teslim alıyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişim kurmanızdır. Profesyonel ve deneyimli personel ekibimizle hurdalarınızı miktarına göre de değerlendiriyoruz. Eyüp     hurdacı olarak hurdalarınızın tutarını peşin olarak sizlere vermekteyiz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için 7/24 saat çalışmaktayız. Tabi bizim için en ilke olan şey müşteri memnuniyetidir. Ekibimizle müşterilerimize güler yüzle çalışıp hizmet vermek bizim için onur ve gurur vericidir. Hurda  Plastik Piyasası

Hangi Tür Hurdaları Alıyoruz?

Eyüp     hurdacı olarak sadece demir veya inşaat malzeme hurdalarını almıyoruz. Bunlarla beraber birçok hurda malzemelerini alıyoruz. Onlara da şöyle kısaca değinelim. Eyüp     hurdacı firmamız bakır, alüminyum, paslanmaz, sarı, kablo, akü, krom, nikel, çinko gibi hurda alanlarında da çalışmalar yapmaktayız. Kısacası aklınıza gelebilecek bütün hurda malzemeleri Eyüp     hurda şirketi olarak alıyoruz. Peki bu hurda fiyatları neye göre hesaplanıyor? Artış ve düşüş yaşanmaların sebebi neler? Bu sorularımızın cevaplarını aşağıdaki yazımızda madde halinde belirteceğiz.

Eyüp     Hurda Alımı ve Satımı Hizmetleri

Eyüp     Bakır hurda

Eyüp     Sarı (Pirinç) hurda

Eyüp     Alüminyum hurda

Eyüp     Çinko hurda

Eyüp     Sarı Hurda Radyatör hurda

Eyüp     Hurda Kablo Çeşitleri

Eyüp     Krom, Nikel Hurdaları

Eyüp     Kurşun (Akü) Hurda

Eyüp     Hurda alımı ve Eyüp     hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

« Önceki konu
Sonraki konu »