Esenler Hurdacı

Yazar Yorum Yap 15 views

 Esenler      Hurdacı

Her çeşit hurdanızı  Esenler      hurdacılık olarak yerinizden teslim alıyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişim kurmanızdır. Profesyonel ve deneyimli personel ekibimizle hurdalarınızı miktarına göre de değerlendiriyoruz.  Esenler      hurdacı olarak hurdalarınızın tutarını peşin olarak sizlere vermekteyiz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için 7/24 saat çalışmaktayız. Tabi bizim için en ilke olan şey müşteri memnuniyetidir. Ekibimizle müşterilerimize güler yüzle çalışıp hizmet vermek bizim için onur ve gurur vericidir. Hurda  Plastik Piyasası

Hangi Tür Hurdaları Alıyoruz?

 Esenler      hurdacı olarak sadece demir veya inşaat malzeme hurdalarını almıyoruz. Bunlarla beraber birçok hurda malzemelerini alıyoruz. Onlara da şöyle kısaca değinelim.  Esenler      hurdacı firmamız bakır, alüminyum, paslanmaz, sarı, kablo, akü, krom, nikel, çinko gibi hurda alanlarında da çalışmalar yapmaktayız. Kısacası aklınıza gelebilecek bütün hurda malzemeleri  Esenler      hurda şirketi olarak alıyoruz. Peki bu hurda fiyatları neye göre hesaplanıyor? Artış ve düşüş yaşanmaların sebebi neler? Bu sorularımızın cevaplarını aşağıdaki yazımızda madde halinde belirteceğiz.

 Esenler      Hurda Alımı ve Satımı Hizmetleri

 Esenler      Bakır hurda

 Esenler      Sarı (Pirinç) hurda

 Esenler      Alüminyum hurda

 Esenler      Çinko hurda

 Esenler      Sarı Hurda Radyatör hurda

 Esenler      Hurda Kablo Çeşitleri

 Esenler      Krom, Nikel Hurdaları

 Esenler      Kurşun (Akü) Hurda

 Esenler      Hurda alımı ve  Esenler      hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

« Önceki konu
Sonraki konu »