Çatalca Hurdacı

Yazar Yorum Yap 19 views

 Çatalca     Hurdacı

Her çeşit hurdanızı  Çatalca     hurdacılık olarak yerinizden teslim alıyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişim kurmanızdır. Profesyonel ve deneyimli personel ekibimizle hurdalarınızı miktarına göre de değerlendiriyoruz.  Çatalca     hurdacı olarak hurdalarınızın tutarını peşin olarak sizlere vermekteyiz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için 7/24 saat çalışmaktayız. Tabi bizim için en ilke olan şey müşteri memnuniyetidir. Ekibimizle müşterilerimize güler yüzle çalışıp hizmet vermek bizim için onur ve gurur vericidir. Hurda  Plastik Piyasası

Hangi Tür Hurdaları Alıyoruz?

 Çatalca     hurdacı olarak sadece demir veya inşaat malzeme hurdalarını almıyoruz. Bunlarla beraber birçok hurda malzemelerini alıyoruz. Onlara da şöyle kısaca değinelim.  Çatalca     hurdacı firmamız bakır, alüminyum, paslanmaz, sarı, kablo, akü, krom, nikel, çinko gibi hurda alanlarında da çalışmalar yapmaktayız. Kısacası aklınıza gelebilecek bütün hurda malzemeleri  Çatalca     hurda şirketi olarak alıyoruz. Peki bu hurda fiyatları neye göre hesaplanıyor? Artış ve düşüş yaşanmaların sebebi neler? Bu sorularımızın cevaplarını aşağıdaki yazımızda madde halinde belirteceğiz.

 Çatalca     Hurda Alımı ve Satımı Hizmetleri

 Çatalca     Bakır hurda

 Çatalca     Sarı (Pirinç) hurda

 Çatalca     Alüminyum hurda

 Çatalca     Çinko hurda

 Çatalca     Sarı Hurda Radyatör hurda

 Çatalca     Hurda Kablo Çeşitleri

 Çatalca     Krom, Nikel Hurdaları

 Çatalca     Kurşun (Akü) Hurda

 Çatalca     Hurda alımı ve  Çatalca     hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Sonraki konu »