Avcılar  Hurdacı

Yazar Yorum Yap 15 views

Avcılar  Hurdacı

Her çeşit hurdanızı Avcılar  hurdacılık olarak yerinizden teslim alıyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişim kurmanızdır. Profesyonel ve deneyimli personel ekibimizle hurdalarınızı miktarına göre de değerlendiriyoruz. Avcılar  hurdacı olarak hurdalarınızın tutarını peşin olarak sizlere vermekteyiz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için 7/24 saat çalışmaktayız. Tabi bizim için en ilke olan şey müşteri memnuniyetidir. Ekibimizle müşterilerimize güler yüzle çalışıp hizmet vermek bizim için onur ve gurur vericidir. Hurda  Plastik Piyasası

Hangi Tür Hurdaları Alıyoruz?

Avcılar  hurdacı olarak sadece demir veya inşaat malzeme hurdalarını almıyoruz. Bunlarla beraber birçok hurda malzemelerini alıyoruz. Onlara da şöyle kısaca değinelim. Avcılar  hurdacı firmamız bakır, alüminyum, paslanmaz, sarı, kablo, akü, krom, nikel, çinko gibi hurda alanlarında da çalışmalar yapmaktayız. Kısacası aklınıza gelebilecek bütün hurda malzemeleri Avcılar  hurda şirketi olarak alıyoruz. Peki bu hurda fiyatları neye göre hesaplanıyor? Artış ve düşüş yaşanmaların sebebi neler? Bu sorularımızın cevaplarını aşağıdaki yazımızda madde halinde belirteceğiz.

Avcılar  Hurda Alımı ve Satımı Hizmetleri

Avcılar  Bakır hurda

Avcılar  Sarı (Pirinç) hurda

Avcılar  Alüminyum hurda

Avcılar  Çinko hurda

Avcılar  Sarı Hurda Radyatör hurda

Avcılar  Hurda Kablo Çeşitleri

Avcılar  Krom, Nikel Hurdaları

Avcılar  Kurşun (Akü) Hurda

Avcılar  Hurda alımı ve Avcılar  hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

« Önceki konu
Sonraki konu »