Şişli Hurdacı

Yazar Yorum Yap 254 views

 Şişli    Hurdacı

Her çeşit hurdanızı   Şişli    hurdacılık olarak yerinizden teslim alıyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişim kurmanızdır. Profesyonel ve deneyimli personel ekibimizle hurdalarınızı miktarına göre de değerlendiriyoruz.   Şişli    hurdacı olarak hurdalarınızın tutarını peşin olarak sizlere vermekteyiz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için 7/24 saat çalışmaktayız. Tabi bizim için en ilke olan şey müşteri memnuniyetidir. Ekibimizle müşterilerimize güler yüzle çalışıp hizmet vermek bizim için onur ve gurur vericidir. Hurda  Plastik Piyasası

Hangi Tür Hurdaları Alıyoruz?

  Şişli    hurdacı olarak sadece demir veya inşaat malzeme hurdalarını almıyoruz. Bunlarla beraber birçok hurda malzemelerini alıyoruz. Onlara da şöyle kısaca değinelim.   Şişli     hurdacı firmamız bakır, alüminyum, paslanmaz, sarı, kablo, akü, krom, nikel, çinko gibi hurda alanlarında da çalışmalar yapmaktayız. Kısacası aklınıza gelebilecek bütün hurda malzemeleri   Şişli    hurda şirketi olarak alıyoruz. Peki bu hurda fiyatları neye göre hesaplanıyor? Artış ve düşüş yaşanmaların sebebi neler? Bu sorularımızın cevaplarını aşağıdaki yazımızda madde halinde belirteceğiz.

  Şişli    Hurda Alımı ve Satımı Hizmetleri

  Şişli    Bakır hurda

  Şişli    Sarı (Pirinç) hurda

  Şişli    Alüminyum hurda

  Şişli    Çinko hurda

  Şişli    Sarı Hurda Radyatör hurda

  Şişli    Hurda Kablo Çeşitleri

  Şişli    Krom, Nikel Hurdaları

  Şişli    Kurşun (Akü) Hurda

  Şişli    Hurda alımı ve  Güngören        hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

« Önceki konu
Sonraki konu »